Поліція закликає учасників руху до особливої обережності у спеку | Події і коментарі

Поліція закликає учасників руху до особливої обережності у спеку

У літній сезон чимало людей прямують на відпочинок власним автотранспортом, що позначається суттєвим ущільненням транспортного потоку на автошляхах і, як наслідок, підвищенням небезпеки дорожньо-транспортних пригод.

Поліція наголошує: рух у суцільному потоці транспорту вимагає від водія неабиякої уважності та обережності, безумовного дотримання Правил дорожнього руху. Водій повинен пам'ятати, що від його відповідальної поведінки за кермом залежить життя і здоров'я як його самого, так і пасажирів, та й інших — попутних чи зустрічних — учасників руху.

Правоохоронці радять водіям у спекотні дні планувати свої поїздки, а особливо на великі відстані, з урахуванням погодних умов. Обов'язково брати з собою прохолодну воду в достатній кількості, необхідні ліки. Намагатися одягати в дорогу вільний, нещільний одяг, уникати вживання жирної і солоної їжі. Паркуватися по можливості в тіні, а перед початком руху обов'язково провітрювати салон автомобіля. Не залишати дітей, а також тварин, в закритому авто навіть на короткий час. Перед поїздкою обов'язково перевіряти технічний стан авто. У спекотну погоду особливу увагу потрібно звертати на систему охолодження двигуна, рівень мастила, стан гальмівних колодок і тиск у шинах.

Не сідайте за кермо у втомленому та нетверезому стані, дотримуйтесь правил маневрування, безпечної дистанції тощо. 

Пам’ятайте! Безпека дорожнього руху залежить від кожного його учасника!