Перейменування вулиць коштуватиме Чернігову майже 3 мільйона гривень | Події і коментарі

Перейменування вулиць коштуватиме Чернігову майже 3 мільйона гривень

На заміну табличок із назвами вулиць по місту Чернігову хочуть виділити з міського бюджету майже 2,8 мільйонів гривень.

Відповідні зміни пропонується внести у Програму розвитку ЖКГ.

Ці гроші планується витратити протягом 4 років, по 699 тисяч гривень на кожен рік.

Також, змінами пропонується збільшити фінансування на заміну поштових скриньок. На чотири роки заплановане фінансування у розмірі трохи більше 2 мільйонів гривень.

Зазначимо, що раніше вартість заміни поштових скриньок становила 1,2 мільйона гривень на чотири роки, а заміна покажчиків назв вулиць мала коштувати міському бюджету лише 699 тисяч гривень. Адже планувалося, що їх замінять протягом одного року, а зараз розтягнули» на чотири.

Як відомо, заміна покажчиків назв вулиць пов’язана із декомунізацією та перейменування вулиць у Чернігові. Раніше планувалося просто замінити старі таблички на нові, а тепер, міська влада хочу уніфікувати всі таблички із назвами вулиць по місту.

Додамо, що збільшується і фінансування на капітальний ремонт ліфтів до 65,5 мільйонів гривень. Також, з міського бюджету покриватиметься 70% вартості капітального ремонту під’їздів у житлових будинках із заміною вікон і встановлення енергозберігаючих приладів. На це має піти 58,8 мільйонів гривень.

Всі ці запропоновані у проекті зміни мають ухвалити члени виконавчого комітету на своєму засіданні, яке пройде 16 листопада.