Новообраний голова Новобасанської ОТГ не ходить на роботу. Суд відсторонив удруге | Події і коментарі

Новообраний голова Новобасанської ОТГ не ходить на роботу. Суд відсторонив удруге

69-річний Володимир Левченко, голова Новобасанської об’єднаної громади Бобровицького району, не ходить на роботу. Двічі суд відсторонив його від виконання обов’язків.

До жовтня минулого року Володимир Левченко був на посаді селищного голови Нової Басані. Балотувався у голови об’єднаної Новобасанської громади. За п’ять днів до виборів, 24 жовтня минулого року, до нього в кабінет зайшов підприємець з Київської області і кинув на стіл гроші. Помічені 68 тисяч гривень. За ним залетіли 12 правоохоронців. Як стверджував Володимир Васильович, його руки не світилися, бо грошей він не брав («Вісник» писав про це 2 листопада минулого року). За фактом було відкрите кримінальне провадження за статтею 368, ч. З (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

29 жовтня Левченко виграв вибори. За нього проголосувало 1185 чоловік. Обійшов свого конкурента Олександра Фенюка на 249 голосів. (Усього більше шести тисяч жителів, 4600 виборців).

Поки Володимир Васильович відсторонений від роботи, обов’язки голови виконує секретар Віктор Горбатий.

— Майже через місяць після виборів, 30 листопада, було судове засідання. Суддя відсторонив його від роботи до 19 грудня включно, — каже Віктор Михайлович. — На роботу Левченко вийшов 20-го. Майже з місяць попрацював. Чергове засідання було 16 січня. Суддя знову відсторонив від роботи. 12 березня знов суд. Як пройшло, поки не знаю (говорили 13 березня). На роботу Володимир Васильович не вийшов, документи з суду ще не надходили. На зв’язок зі мною також ще не виходив.

Знаю, що на друге засідання не прийшов підприємець, який приносив гроші.

— Чому суддя приймає таке рішення?

— Простими словами, щоб не спілкувався з виборцями, робітниками.

— Як думаєте, чим закінчиться історія, новими виборами?

— Хто його знає. Суд може тривати і рік, і більше.