Військових Чернігівщини привітали з четвертою річницею створення Національної гвардії України | Події і коментарі

Військових Чернігівщини привітали з четвертою річницею створення Національної гвардії України

26 березня голова обласної ради Ігор Вдовенко разом із головою обласної державної адміністрації Валерієм Кулічем та Чернігівським міським головою Владиславом Атрошенком завітали до місця дислокації 3-го стрілецького батальйону військової частини 3966 аби привітати військовослужбовців з Днем створення Національної гвардії України.

Від імені депутатського корпусу обласної ради Ігор Вдовенко висловив вдячність нацгвардійцям за виконання важливих завдань щодо забезпечення держбезпеки та оборони країни, захисту життя і законних інтересів її громадян. Він підкреслив, що з перших днів агресії проти української держави воїни-гвардійці першими стали на передові рубежі для боротьби за територіальну цілісність і незалежність Вітчизни.

На превеликий жаль, за це заплачено непомірно високу ціну – життя тисячі наших воїнів-патріотів. Тільки рідна Чернігівщина не дочекалася більше 160 своїх вірних синів.

Голова обласної ради відзначив, що для депутатського корпусу було і залишається пріоритетом забезпечення потреб військових. За його словами, завдяки ініціативі та активній позиції народних обранців в області уже другий рік поспіль діє Програма покращання матеріально-технічного забезпечення військових частин та правоохоронних органів, які беруть участь в антитерористичній операції та дислокуються на території Чернігівської області. У 2018 році на її фінансування передбачається залучити близько 2,5 млн гривень.

Керівник побажав військовослужбовцям і всім учасникам урочистостей - миру, міцного здоров'я, сімейного затишку і благополуччя, наснаги та нових досягнень у нелегкій, але почесній та благородній справі служіння Батьківщині!

Ігор Вдовенко за сумлінне виконання службових обов'язків та з нагоди Дня Національної гвардії України вручив почесні грамоти обласної ради з відзнаками заступнику командира батальйону Івану Куксенку та начальнику варти 7-ї стрілецької роти цього військового підрозділу Сергію Хілику.

Разом з тим, особовий склад привітав командир батальйону Національної гвардії України, полковник Олександр Рибак та вручив кращим військовослужбовцям почесні відзнаки.

На завершення урочистостей підрозділ Національної гвардії зі святом привітали солісти Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Також показові виступи гостям заходу продемонстрували патрульна рота та кінологічна група нацгвардійців.