Тандура Володимир Миколайович | Події і коментарі

Тандура Володимир Миколайович

Народився 25 липня 1951 року в селі Журавка Варвинського району Чернігівської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, ректор, Чернігівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського, член Партії регіонів, проживає в місті Чернігові, судимість відсутня, суб’єкт висування – Партія регіонів.

Передвиборна програма кандидата у народні депутати України
від Партії регіонів в одномандатному окрузі № 208
  Тандури Володимира Миколайовича

Шановні жителі Чернігівського краю! Дорогі земляки!

Я йду до парламенту як кандидат у депутати від Партії регіонів по виборчому округу №208, який включає Менський, Куликівський, Борзнянський, Бахмацький, Талалаївський та частину Ічнянського району.

Ці райони різні за економічним потенціалом, кожен має свою унікальну історію та свої власні культурні надбання. Однак вони багато в чому подібні: численні їх мешканці потребують додаткового соціального захисту, селяни хочуть жити, працювати і вирощувати врожай на своїй землі, робітники та службовці прагнуть отримувати достойну заробітну плату за свою працю, а молодим людям необхідна впевненість у завтрашньому дні.

Однією з причин цього є і те, що протягом останніх 10-ти років територіальні громади області не мали свого представника у Верховній Раді України.

Тож моїм прагненням як народного депутата буде почути, зрозуміти, порадити, допомогти.

Обіцяю жителям області, своїм землякам, чітко і послідовно дотримуватися задекларованих у передвиборній програмі принципів.

Мій життєвий пріоритет:

завжди ставив і ставитиму права людини, її особисту безпеку, її право на працю та гідне життя вище будь-яких економічних інтересів підприємств чи окремих бізнесменів, у випадку конфліктів завжди боронитиму інтереси простих громадян.

Моя політична позиція:

поділяю основні положення Передвиборчої Програми Президента України Віктора Януковича «Україна для людей» та особисто працюю для виконання програми Партії регіонів «Будуємо нову країну!», докладатиму зусиль для виконання передвиборної програми Партії регіонів, підтримуватиму реалізацію стратегічного зовнішньополітичного вектору нашої держави у напрямі євроінтеграції одночасно з досягненням максимального рівня гарантій міжнародної безпеки через утвердження позаблокового статусу України.

Моїм землякам:

працюю і працюватиму для того, щоб всі позитивні зрушення в економіці та соціальній сфері нашої області якісно позначились на добробуті жителів міст та сіл Чернігівщини, особисто ініціюватиму законопроекти щодо збільшення видатків на утримання закладів соціальної сфери, охорони здоров’я, освіти та культури.

Мій внесок у командну роботу:

беру і братиму участь у підготовці та реалізації всіх корисних ініціатив для територіальних громад області, долучатимусь та особисто слідкуватиму за проектами щодо створення робочих місць у районних центрах та у сільській місцевості.

Моя громадська позиція:

вважаю, що свобода слова та свобода вибору є основоположними принципами нашого суспільства, незалежно від політичних уподобань, дбатиму про всіх без виключення жителів територіальних громад свого округу.

Мій зв’язок з виборцями:

кожен виборець матиме змогу особисто розповісти мені про свої проблеми та попросити допомоги, між мною та громадянами не буде жодних охоронців, помічників та секретарів, я особисто спілкуватимусь з виборцями, що дозволить уникнути зволікань з допомогою, виборці відчуватимуть, що народний обранець стоїть на сторожі їх загальнолюдських демократичних прав та свобод, відстоює природне прагнення людини спілкуватися рідною мовою.

Шановні виборці!

Протягом останніх років наша область демонструє позитивні тенденції у напрямі соціально-економічного розвитку. Ми — у першій десятці областей за багатьма показниками. Вважаю це результатом злагодженої роботи обласної влади, депутатської більшості у обласній раді, основу якої складає депутатська фракція Партії регіонів та багатотисячного депутатського корпусу у місцевих радах.

Ця робота має бути продовжена новим складом Верховної Ради України, який у своїй більшості представлятиме єдину та згуртовану команду. Державницький підхід до вирішення проблем поєднаний з представленням інтересів жителів територіальних громад дозволить якісно змінити роботу вищого законодавчого органу нашої країни, який на практиці стане захисником.

У Верховній Раді України намагатимусь поєднувати законотворчу діяльність народного депутата з захистом жителів районів округу, які довірять мені свої голоси. Однак, моїм пріоритетом завжди буде добробут моїх земляків.

Спираючись на ці принципи, я йду до Верховної Ради.

Реалізовуватиму запропоновані Вами ініціативи. Дослухатимусь до Ваших порад. Чітко виконуватиму Ваші накази, шановні виборці.