Від дронів до моноподів: аксесуари для зйомки з GoPro | Події і коментарі

Від дронів до моноподів: аксесуари для зйомки з GoPro

Імідж. В даний час в більшості населених пунктів і в інтернеті значний перелік магазинів, що пропонують широкий асортимент сучасних товарів, серед яких різні модифікації екшн-камер, мікрофонів, квадрокоптерів та інших. Багато продуктів з даного переліку тільки завойовує свою популярність. Але роблять вони це неймовірно швидкими темпами.

Особливості сучасних екшн-камер

Для тих, хто ще не в курсі, екшн-камера являє собою інноваційний винахід. Створений для багатьох громадян, які люблять активний спосіб життя, займаються спортом. З її допомогою можна робити високоякісні знімки на суші і під водою, під час руху, на будь-якій висоті, при різних температурах.

Подібна техніка з популярного магазину GoProkat відноситься до категорії гаджетів нового покоління, що дозволяють відкривати масу неймовірних можливостей і перспектив. Відвідавши сторінку http://goprocam.com.ua/gopro/aksessuary-gopro/ даного магазину, ви зможете більш ретельно ознайомитися з цим виробом, дізнаєтеся про його технічні характеристики, доступні додаткові аксесуари та інше. Так, до числа додаткових інструментів, що дозволяють робити зйомку максимально якісною, реалістичною, варто віднести:

  • різноманітні кабелі, адаптери, бокси;

  • акумулятори, зарядні пристрої, захисні лінзи;

  • пристрої для підсвічування, пульт дистанційного керування, поплавці;

  • стедікам, стабілізатори, мікрофони і деякі інші елементи.

Будь-який з аксесуарів створювався для більш комфортного експлуатування камери GoPro. Наприклад, пульти дозволяють управляти камерою дистанційно, а додатковий акумулятор значно подовжить час експлуатації даного гаджета.

Всі ці та багато інших видів фірмових аксесуарів кожен споживач знайде в чудовому магазині GoProcat. Тут же кожного обслужать на найвищому рівні, запропонують широкий асортимент товарів і послуг, якими зможуть скористатися всі відвідувачі цього магазину.

Yes

Переваги моноподів

Для ще більшої якості створюваних фото і відео матеріалів сьогодні використовують такий аксесуар, як монопод. Це виріб відноситься до одного з різновидів штатива, він дозволяє робити знімки з різних локацій і ракурсів. Додатково в його конструкцію входить ручка зі складною ногою. Основною місією цього обладнання є полегшення процесу зйомки і розширення можливостей для камери. Багато з нині існуючих моделей відрізняються не тільки своїми технічними складовими, а й специфікою функціонування. З таким гаджетом ви будете створювати по-справжньому унікальні кадри.

Популярні у усьому світі моноподи GoPro мають масу власних незаперечних переваг. До їх числа можна зарахувати:

  1. Високий рівень надійності, міцності і компактності.

  2. Модифікація максимально багатофункціональна, проста у використанні.

  3. Вона мобільна, має стильний дизайн і так далі.

Крім цього, сучасні моноподи від компанії GoPro відрізняються своїми різновидами. Так, в уже згадуваному вище магазині вам запропонують такі види цього гаджета:

  • висувний або телескопічний;

  • поплавок (водонепроникний) або з пультом;

  • селф-палицю для гоупро, зі стабілізатором, триногу і деякі інші.

Іншими словами, цей корисний виріб відрізняється своєю високою функціональністю. Він дозволить кожному власникові створювати максимально оригінальні фото і відео матеріали найвищого рівня якості. До того ж, цієї інноваційної технікою комфортно користуватися, оскільки її виробник для цього все передбачив.