Ще 56 постраждалих від зливи отримають матеріальну допомогу з міського бюджету | Події і коментарі

Ще 56 постраждалих від зливи отримають матеріальну допомогу з міського бюджету

Щойно виконавчий комітет Чернігівської міської ради прийняв рішення про надання матеріальної допомоги з міського бюджету ще 56 власникам будинків і домогосподарств, постраждалих від підтоплення 30 червня.

Як ми вже повідомляли раніше, на кожен пошкоджений тим стихійним лихом приватний будинок з міського бюджету надається допомога у 5 тис. гривень. За попереднім рішенням виконкому її вже одержали 95 постраждалих.

Окрім того, місто організаційно допомагає чернігівцям, яким стихія завдала значної шкоди, у зверненні до відповідного міністерства з клопотанням про компенсацію втрат. А саме, за пропозицією Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка підприємства та установи міста, що мають повноваження робити експертну оцінку збитків нерухомого майна, погодилися увійти в становище постраждалих від стихійного лиха людей і виконати для них свою роботу за найнижчими цінами на такі послуги. Експертні організації також вирішили зробити такі документи безкоштовно трьом категоріям постраждалих - родинам учасників АТО, багатодітним сім’ям та інвалідам війни.

Також міська влада допомагає у відновленні втрачених від води в підтоплених будинках документів: паспортів, свідоцтв про народження дітей, документів про власність. При цьому люди звільнені від сплати всіх місцевих платежів. Міське БТІ безкоштовно надає постраждалим витяги про право власності. На прохання постраждалих, ця робота організована через ЦНАП за принципом «єдиного вікна».

***

Також цим рішенням виконавчого комітету міської ради матеріальну допомогу виділено 8 учасникам АТО і 131 особі на лікування у зв’язку з тяжкими захворюваннями. Така одноразова грошова допомога мешканцям Чернігова надається у рамках виконання «Програми надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста Чернігова на 2014-2018 роки» та «Програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців м. Чернігова на 2016-2020 роки».