Скільки коштує харчування дітей у школах міста? | Події і коментарі

Скільки коштує харчування дітей у школах міста?

Комунальне підприємство "Шкільне" з 1 вересня обслуговує 16,5 тисяч школярів. 

Про це поінформувала директор підприємства Антоніна Радченко на ранковій нараді у міській раді сьогодні, 19 вересня. Вартість харчування для учнів 1-4-х класів - 16 грн, із них 8 грн - це кошти з міського бюджету. 

До речі, залучення коштів з бюджету на компенсацію частини вартості харчування є не у всіх містах. Для прикладу, в Луцьку, Івано-Франківську, Ужгороді, Рівному, Полтаві та Тернополі такої практики немає. 

Загалом на ці цілі, а також на пільгове харчування учнів всіх категорій у цьогорічному бюджеті передбачено 18,4 млн грн. З 1 вересня вартість харчування учнів не здорожчало. 58 % дітей охоплені гарячим харчуванням. 

Підприємство до нового навчального року оновило частину обладнання. Цікаво, що керівництво КП "Шкільне" саме ініціює перевірку шкільних їдалень з боку відповідних інстанцій та служб, щоби таким чином підвищувати якість їх роботи. А контролює якість та безпечність страв спеціальна технологічна служба, яка працює на підприємстві. 

Минулого року підприємство навіть провело анкетування серед учнів. За результатами були внесені зміни до меню. 

"Чи є у кого зауваження до роботи комунального підприємства "Шкільне"? - запитав міський голова в учасників наради, у тому числі, у тих, чиї діти навчаються. - Чи є питання до якості, меню, умов харчування? Критичні речі потрібно озвучувати, якщо такі факти є". 

Якщо у батьків чи учнів є зауваження - їх можна спрямовувати безпосередньо до підприємства "Шкільне", чиїм завданням є забезпечити якісне харчування. 

До речі, у перші місяці навчання першокласників батьки цікавляться меню, самі перевіряють якість їжі. Також, на думку міського голови, практично у всіх харчоблоках у школах потрібно міняти обладнання на сучасне.