Як область готувалася до опалювального сезону? | Події і коментарі

Як область готувалася до опалювального сезону?

19 жовтня в рамках проекту «Звіти Наживо» в ефірі Суспільного мовника Чернігівщини телеканалі UA: ЧЕРНІГІВ звітував Андрій Ярош, заступник директора Департаменту ЖКГ та паливно-енергетичного комплексу Чернігівської ОДА.

Під час прямого ефіру в студії також ставили свої запитання: Ольга Чернякова, кореспондентка інформаційної агенції “Час Чернігівський”, Аліна Ковальова, кореспондентка обласної газети “Гарт” та Яна Титанок, журналістка порталу “ЧЕline”.

На початку представник департаменту доповів про реконструкції, проведені під час підготовки до опалювального сезону:
“В Чернігівській області було проведено реконструкцію більше п’яти кілометрів тепломереж із повною заміною. Зокрема ПАТ «Облтеплокомуненерго»  замінено більше кілометра тепломереж, також за рахунок інвестиційної програми Чернігівською ТЕЦ проведено реконструкцію магістрального трубопроводу зі збільшенням його діаметру, вартість робіт – майже 2,8 мільйонів гривень”.

Також у своєму звіті Андрій Ярош прокоментував ситуацію з заборгованістю підприємств:
“Теплопостачальні підприємства Чернігівської області заборгували НАК «Нафтогаз» близько 340 мільйонів гривень. Це зумовлено тим, що підприємства мають заборгованість споживачів – більше 174 мільйонів гривень, 44 мільйони – не відшкодовані пільги та субсидії з державного бюджету, а також різниця у тарифах, яка складає близько 180 мільйонів гривень”.

Окрім цього посадовець під час ефіру коментував питання, що стосувалися законодавчого регулювання теплопостачання, проблеми газопостачання в Ічнянському районі, інвестиційної програми для модернізації процесу постачання тепла, фінансових резервів для запобігання надзвичайним ситуаціям, тощо.