Дубіль каже, що на допит його офіційно ніхто не викликав | Події і коментарі

Дубіль каже, що на допит його офіційно ніхто не викликав

Народний депутат, заступник голови партії «Батьківщина» та голова чернігівського осередку партії Валерій Дубіль не з’явився на допит до Державного бюро розслідувань. Про те, що нардепа викликають на допит, на брифінгу сказав Генеральний прокурор Юрій Луценко.

«Саме він, за наявними в нас доказами – в тому числі аудіо, записаними в законний спосіб Службою безпеки України, – координував і організовував оплату технологів, у тому числі, з Російської Федерації, котрі організовували сітку для виборів, яка фінансувалася з-поза виборчого фонду. Суми фінансування, які були заплановані, вражають: йдеться про сотні і сотні мільйонів».

Сам же Дубіль заявив наступне: «Про те, що мене хтось кудись викликає, я дізнався від своєї родини. Мої діти бачили якийсь телевізійний сюжет і негайно мені зателефонували. Жодних офіційних запрошень чи викликів я на сьогодні не отримав».

За словами нардепа, таким чином влада намагається тиснути на кандидата на пост Президента України Юлію Тимошенко.

«Я народився і виріс в Україні. У мене тут дружина, четверо дітей і троє онуків. Я не маю бізнесу в Росії»,- прокоментував Дубіль.

Нагадаємо, 21 лютого Служба безпеки України викрила «виборчу піраміду», яка працювала в кількох регіонах країни. Структура за допомогою підкупу мала забезпечити перемогу на президентських виборах конкретному кандидатові. Про це на брифінгу повідомив заступник голови СБУ Віктор Кононенко. До групи входили троє координаторів, відповідальні за різні регіони, та підпорядковані їм ланки. Відкрито кримінальне провадження за ознаками створення злочинної організації.