Капітального ремонту ділянки дороги на вулиці Любецькій у Чернігові поки не буде | Події і коментарі

Капітального ремонту ділянки дороги на вулиці Любецькій у Чернігові поки не буде

Капітального ремонту ділянки дороги на вулиці Любецькій від перехрестя з вулицею Глібова до вулиці Елеваторної у Чернігові поки не буде. Про це UA: Чернігів сказав начальник управління житлово-комунального господарства міськради Ярослав Куц. В електронній петиції, яку подали на сайт петицій міської ради, її авторка Ольга Павлюк просить звернути увагу на ремонт цієї ділянки дороги. За її словами, торік восени на цій вулиці провели ямковий ремонт. Навесні цього року вибоїни знову з’явилися. За 11 днів петицію підписали 48 людей. У якому зараз стані ділянка дороги, яку просять відремонтувати, та чому її капітального ремонту поки не планують, розкаже Наталія Гоман.

Так зараз виглядає ділянка дороги на вулиці Любецькій, від перехрестя з вулицею Глібова до вулиці Елеваторної. Електронну петицію із проханням здійснити капітальний ремонт цієї ділянки написали 15-го березня цього року.

Ось що кажуть про цю ділянку дороги та її ремонт водії.

Володимир Будько: «Просто залатати, воно це розбиває з часом. Вода туди потрапляє і все, в дірках в ті. Треба капітальну дорогу робити.

В тому році всі зраділи, а в цьому виходить так, що треба по-новому все переробляти.»

Юрій Туренок: «Тут дороги немає. Вона зійшла разом зі снігом. А що тут? Всі ямки тільки об’їжджають і все. Якщо зроблять капітальний ремонт, то буде нормально. Тільки коли це буде?»

Коли це буде, начальник управління жилого-комунального господарства міськради Ярослав Куц не знає.

«В січні складається перелік вулиць, які будуть ремонтуватися в цьому році, як капітальний ремонт, так і поточний. Після весняного огляду, який вже відбувся, цей перелік коригується. Ця вулиця не ввійшла в перелік середнього поточного ремонту. Тобто те, що ми затягуємо суцільним шаром.

Ямковий ремонт там, звісно, буде. Будемо дивитися на фінансування в червні, якщо буде перевиконання бюджету, ми будемо виходити на депутатів із проханням виділити додатково кошти на цю ділянку дороги від кола на Масанах до вулиці Квітневої.»

Такою ж була відповідь на іншу електронну петицію про ремонт та реконструкцію ділянки дороги від «Чернігівгазу» до перехрестя вулиць Любецької та Квітневої. Її подавали у лютому цього року. У вересні минулого року була електронна петиція з проханням терміново провести ремонт дороги на вулицях Квітневій та Любецькій. Тоді їх капітального ремонту не планували, а зробили ямковий.

Відео UA: Чернігів