Нижню частину Валу у Чернігові огородили сіткою і завезли пісок та плитку для ремонту доріжок | Події і коментарі

Нижню частину Валу у Чернігові огородили сіткою і завезли пісок та плитку для ремонту доріжок

Пісок і плитку, якою будуть вимощувати доріжки у нижній частині Валу у Чернігові, сьогодні почали туди завозити. Коли наша знімальна група приїхала на місце, майстра підрядної організації «УТБ-Інжиніринг» не було, працівники говорити на камеру не захотіли. Коли почнуть знімати асфальт і класти замість нього плитку, не знають. На той момент вони огороджували сіткою територію, яку ремонтуватимуть. Як сказав UA: Чернігів начальник управління житлово-комунального господарства міськради Ярослав Куц, нині на Валу тривають підготовчі роботи.

«Ми отримали дозвіл на земельні роботи від Міністерства культури, від ГАСКа. Вже підрядник розпочав підготовчі роботи. Все буде виконано в найкоротші терміни і згідно проекту.»

Нагадаємо капітальний ремонт нижньої частини Валу у Чернігові мають робити до осені 2020 року. На нього збираються витратити 66 мільйонів гривень. Цього року в бюджеті міста є половина грошей на ці роботи – так у лютому UA: Чернігів сказав заступник міського голови Олександр Ломако. Проект капітального ремонту вперше представили 2017 року. Частина містян виступила проти нього. У міськраді створили робочу групу, доопрацьований проект представили минулого березня. Ось так має виглядати нижня частина Валу після ремонту. Влітку 2018 року чернігівець Олександр Гашпар подав заяву до окружного адміністративного суду, щоб відмінити рішення щодо капітального ремонту Валу. Суд її не задовольнив.

Відео UA: Чернігів