Зведений загін поліції повернувся із зони проведення операції об'єднаних сил | Події і коментарі

Зведений загін поліції повернувся із зони проведення операції об'єднаних сил

Поліцейські протягом двох місяців охороняли порядок та безпеку в Маріуполі та спільно з місцевими колегами виконували завдання з антитерору.

Зранку 14 травня автобус із бійцями зведеного загону поліції прибув до Чернігова. В зоні відповідальності поліцейські забезпечували публічний порядок та безпеку мешканців міста, виїжджали на виклики у складі груп швидкого реагування, здійснювали фільтраційні заходи на блокпостах та охороняли стратегічні об’єкти, які підтримують життєзабезпечення Маріуполя.

На майданчику біля будівлі ГУНП в Чернігівській області поліцейських зустрів заступник начальника Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Дмитро Лось, родичі та колеги. Зустріч вийшла теплою та душевною.

Командир ротаційної групи доповів про виконання бійцями поставлених завдань та благополучне повернення додому. Керівник привітав бійців та подякував за сумлінне несення служби.

Після завершення всіх офіційних заходів бійці вирушили здавати зброю та амуніцію, на поліцейських чекає зустріч із сім’ями та відпустка.