Василь Чепурний в центрі скандалу через висловлювання про чорношкірого кандидата | Події і коментарі

Василь Чепурний в центрі скандалу через висловлювання про чорношкірого кандидата

Власний кореспондент офіційного українського вісника “Голос України” Василь Чепурний розмістив на своїй сторінці у Facebook допис, в якому назвав 10-й номер у партійному списку “Слуги народа”, срібного призера Олімпійських ігор Жана Беленюка “негром”, передає Політарена.

“Експерименти над українцями тривають. Дали зека- вибрали президентом. Дали єврея- клоуна – вибрали президентом. Зараз дають негра в депутати – точно виберуть. (Жан Беленюк – десятий номер партії Зеленського “Слуга народу”). Може, нам ще транссексуала підсунуть чи й робота вже? А шо: українці толерантні – проголосують!”, – написав Чепурний.

Користувачів соцмереж обурив допис, вони назвали журналіста “расистом” та зажадали від редакції “Голосу України” пояснень з приводу того, чому їх працівник дозволяє собі так висловлюватись на адресу українських громадян іноземного походження та чи поділяє редакція позицію свого журналіста.

“Расист? “Вася”, одним словом”, – написав користувач Іван Волоков.

“Я думав, що ми досягли дна, але знизу постукав журналіст Василь…”, – зазначив співробітник посольства Нідерландів в Україні Зорян Кісь.

“а Голос України знає, що працює з расистом?”, – запитався користувач Олександр Дмітріев.

Багато користувачів виклали скріншоти з підтвердженням того, що поскаржились до адміністрації фейсбука на допис та видалили журналіста з друзів.

Проте сам Чепурний у коментарях продовжив висловлювати власну точку зору.

“Ви вибираєте Верховну Раду України чи спорткомітет? і не просто звичайний негр, а негр, який “внєпалітікі”…”, – написав Чепурний.

Пізніше, Чепурний опублікував ще один пост на своїй сторінці у Фейсбуці з власним баченням ситуації. Та видалив попредній свій допис. 

“Голос України” – це єдиний офіційний державний друкований засіб масової інформації, що має загальнодержавне значення. Газета офіційно оприлюднює закони та нормативно-правові акти України. Саме після публікації в “Голосі України” деякі з законів набувають чинності.