Двійник Микитася відмовився від участі у виборах до Верховної Ради | Події і коментарі

Двійник Микитася відмовився від участі у виборах до Верховної Ради

Тезка діючого народного депутата Максима Микитася написав заяву про відмову балотуватися у народні депутати по мажоритарному округу №206.

Вчора, 20 червня, ЦВК скасувала його реєстрацію, як кандидата у нардепи.

Нагадаємо, що двійник Микитася зареєструвався кандидатом по 206 округу як самовисуванець. Як йдеться на сайті комісії, він 1990 року народження, родом з Одещини, тимчасово не працює.

Сам же нардеп Максим Миктась вчора заявив, що вирішив брати участь у виборах і піде по 206 округу.

Як раніше повідомляв ПіК, Микитась почав роздачу продуктових наборів жителям Чернігівського району. Продуктовий набір включає в себеолію, оцет, лавровий лист, цукор і 10 кришок для консервації. В свою чергу, медіаменеджер команди Максима Микитася роздачу продуктових наборів від імені народного депутата називає провокацією. Оскільки за 206-округом зареєстрований кандидат у народні депутати Максим Вікторович Микитась. Його ім’я повністю співпадає з ім’ям діючого нардепа. За даними сайту ЦВК, зареєстрований кандидат – 1990-го року народження, родом з Одещини, тимчасово не працює.

Олена Терехова, медіаменеджер команди Максима Микитася: «Ви розумієте, коли повний тезка йде і реєструється. І кампанія, яка розпочалася до того, як народний депутат вирішив бути кандидатом і зареєструвався сам. І чого нам очікувати? Це дуже брудна кампанія проти нашого кандидата. Я просто впевнена, що це провокація.»