Киянина підозрюють в угоні автомобіля у Чернігові | Події і коментарі

Киянина підозрюють в угоні автомобіля у Чернігові

Під процесуальним керівництвом Чернігівської місцевої прокуратури слідчим відділом Чернігівського відділення поліції ГУНП в Чернігівській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 289 КК України (незаконне заволодіння транспортним засобом, що завдало великої матеріальної шкоди).

Досудовим розслідуванням встановлено, що 29.05.2019 житель столиці, перебуваючи на автомобільний стоянці, що по вул. Чернишевського, буд. 15 у м. Чернігові, незаконно заволодів автомобілем марки «HYUNDAI Sonata». Експерти оцінили шкоду, спричинену потерпілому, у 290 000 грн.

На даний час чоловіку повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, пов’язаного з незаконним заволодінням транспортним засобом, що завдало великої матеріальної шкоди.

Завдяки оперативній та злагодженій роботі правоохоронних органів автомобіль вдалось знайти. Після проведення необхідних слідчих дій автівку буде повернуто законному володільцю.

Досудове розслідування триває.

Довідково: ч. 3 ст. 289 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з конфіскацією майна або без такої.