Чернігівська поліція відкрила кримінальне провадження за статтею «підкуп виборця»

Триває активна фаза виборчої кампанії депутатів Верховної Ради України, тож до поліції все частіше надходять повідомлення про ймовірний підкуп виборців на користь тих чи інших кандидатів у мажоритарних округах.

Так, вчора до поліції Чернігова повідомили, що в одному з партійних офісів відбувається підкуп виборців на користь кандидата у депутати. Для перевірки отриманої інформації за вказаною адресою прибула слідчо-оперативна група Чернігівського відділу поліції.

Із зазначеного офісу вийшли люди похилого віку, які або не змогли пояснити причину свого перебування всередині приміщення, або казали, що прийшли за матеріальною допомогою. Поліцію ж всередину працівники офісу впустити відмовилися.

З огляду на це поліція відкрила кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 160 Кримінального кодексу України (підкуп виборців).

Якщо ви володієте будь-якою інформацією про порушення виборчого законодавства або вас намагаються підкупити (або вже підкупили), повідомляйте про ці факти за номером «102». В такому разі виборець може уникнути передбаченого законом покарання. Поліція перевірить кожне повідомлення. Не продавайте свій голос!