Чи відповідає шкільне меню рекомендаціям МОЗу та асоціації дієтологів | Події і коментарі

Чи відповідає шкільне меню рекомендаціям МОЗу та асоціації дієтологів

Що їстимуть чернігівські школярі, визначать за допомогою анкетування. Його комунальне підприємство «Шкільне» проведе на осінніх та зимових канікулах. Відповіді учнів врахують, складаючи нове меню для шкільних їдалень. Чим дітей годують зараз і чи відповідають ці страви рекомендаціям МОЗу та асоціації дієтологів, дізнавалась Ольга Конопацька-Плєхова.

«А як тебе звати? – Гліб. – Гліб любить піцу і кавун. – А я люблю каву і суші. – Каву і суші любить зранку Даня. – Я Людмила Олексіївна, я люблю фрукти».

Ендокринолог Марина Левчук у декретній відпустці ходить по школах і розповідає дітям, що треба класти у свою тарілку, аби бути здоровими. Каже, 38% українців  мають хвороби через неправильне харчування.

«Це найбільша цифра у Європі. Це дані МОЗ. Тобто просто харчуючись неправильно, коли люди обирають неправильні продукти, кладуть їх до себе у тарілку, вони від цього хворіють».

«Зараз ми будемо знайомитися з нашою власною тарілкою здорового харчування, українською.

В нашій тарілці здорового харчування є 5 секторів – овочі і бобові, фрукти і ягоди, їх мало їдять українці. Це обов’язково цільнозернові продукти – горіхи, насіння. Це молочні продукти, кисломолочні. І риба, м’ясо, яйця. Це ті продукти, які ми повинні вживати щодня. І водичка, звичайно. Коли кажуть, що здорове харчування – це дуже дорого,це неправда. Дорожче купити ліки».

Таку тарілку схвалили Міністерство охорони здоров’я України та Українська асоціація дієтологів.     В кінці уроку учні 3-А збирають свої тарілки здорового харчування.

Анна Шкарупета, учениця 3-А чернігівської школи №1: «Я буду клеїти зелень, м’ясо, воду, персики і рибку.  – Це тебе сьогодні навчили таке їсти? – Так. – А що взагалі любиш їсти? – Емемдемс».

Ілля Хрустицький, учень 3-А чернігівської школи №1: «В мене м’ясо, риба, злаки, сік».

Чіпси, каже Ілля, не любить. Любить солодку газовану воду, але в свою тарілку її не клеїв.

Марина Левчук, ендокринолог, волонтер: «Частина дітей вирізають чіпси, колу. Але більша частина все ж клеїть овочі, фрукти».

Людмила Коломієць, вчителька 3-А чернігівської школи №1: «В принципі, вони всі харчуються в шкільній їдальні, а перекуси – ми з 1 класу ми домовились, що у нас буде здорове харчування. Ніхто не приносить сухарики, чіпси, кока-коли. Тільки фрукти приносять, йогурти я бачу дітки їдять, творожки».

Чи можна зібрати таку тарілку в шкільних їдальнях, ми запитали у директорки комунального підприємства «Шкільне», яке обслуговує ці їдальні.

Антоніна Радченко, директорка КП «Шкільне»: «Ми уже неодноразово втілювали її у нашому шкільному меню».

Учням 1-4 класів 8 гривень за сніданки компенсують з місцевого бюджету, ще 10.50 доплачують батьки. І сніданок, і обід у шкільних їдальнях Чернігова коштує однаково - 18 гривень 50 копійок. В цю суму, каже Антоніна Радченко, неможливо закласти, наприклад, лосося чи сочевицю. Але риба і бобові є обов’язково.

Антоніна Радченко, директорка КП «Шкільне»: «Ми бачимо, що тут є горох. Ми даємо горох, ми даємо кукурудзу. Хек. М’ясо – тільки куряча грудинка та натуральні страви зі свинини. Ніяких крилець, стегенець. До молочних страв ми додали йогурт. Даємо гарбузяну кашу. Зявилися сливи, яблуко. Дуже часто діти замовляють салати – капуста, бурячок. Похолодає – будемо давати цитрус – апельсин, мандарин. З минулого тижня в шкільному меню присутній мед. Ми плануємо робити мікси із сухофруктів діткам».

Валентина Адаменко, кухарка: «Оладочки з творогом. Ми багато олії не ллємо, вони печуться».

Антоніна Радченко, директорка КП «Шкільне»: «В шкільних їдальнях є електросковороди, вони більш запікаються, ніж смажаться».

Артем Чуланов, учень чернігівського колегіуму №11: «–А що це ти їси? – Оладочку. – Подобається тобі, смачна вона? – Так».

Анастасія Величко, учениця чернігівського колегіуму №11: «Суп. І млинці з сиром. Ще дають гороховий суп, гречаний. На друге – картоплю, мясну котлету, відбивну, вермішель. Овочі дають помідори та огірки. Фрукти – яблука і сливи».

Соціальний педагог Олексій Заєць купує обіди у шкільній їдальні – цього разу суп із фрикадельками, пюре із відбивною та салат з капусти.

«Дуже смачно у нас готують. Тут дотримуються всіх стандартів, правил, це здорова їжа».

Олег Лаковський чекає на доньку Софію. Каже, після уроків вона часто обирає обід не вдома, а у шкільній їдальні.

«Вона після уроків сама заходить і їсть. Відмінна їжа. Салати завжди. Все домашнє».

На осінніх та зимових канікулах комунальне підприємство «Шкільне» проведе серед чернігівських учнів анкетування. За його результатами, каже Антоніна Радченко, меню відкоригують.

Відео UA: Чернігів