«Міжріченський» поповнив автопарк новою технікою | Події і коментарі

«Міжріченський» поповнив автопарк новою технікою

Нова автівка, квадрацикл, 3 трицикли та 10 велосипедів – такі транспортні засоби придбали наприкінці минулого року для автопарку комунального закладу РЛП «Міжріченський». Близько 950 тисяч гривень на це виділив обласний бюджет в рамках обласної Програми охорони навколишнього природного середовища, повідомляє сайт Чернігівської ОДА.

Міжріченський є одним з найбільших регіональних ландшафтних парків України. Він розташований на перетині Дніпровського та поліського екокоридорів. На теренах парку водяться майже 40 видів рідкісних тварин, росте 21 вид ексклюзивних рослин з Червоної книги України. Парк має статус рекреаційної зони і водночас є привабливим об`єктом для туристів.

Парк займає велику територію – близько 79 тисяч га. Отже, нова техніка допоможе забезпечити ефективну роботу персоналу, охорону його території та оперативного реагування на порушення природоохоронного законодавства.

Техніку також залучатимуть для проведення різноманітних культурно-освітніх та туристично-рекреаційних заходів на території парку. А зароблені на цьому кошти в подальшому планують витрачати на розвиток паркової зони.