На Чернігівщині працюють над створенням першого Індустріального парку | Події і коментарі

На Чернігівщині працюють над створенням першого Індустріального парку

Днями голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко відвідав з робочим візитом Менщину. Спільно із Менським міським головою Геннадієм Примаковим та народним депутатом Олександром Совою обговорили хід робіт і подальші кроки, необхідні для успішної реалізації пілотного для Чернігівщини проєкту -  індустріального парку «Менський», - повідомляє Чернігівська ОДА.

Як відомо, Менська міськрада та Чернігівська ОДА створюють перший на Чернігівщині індустріальний парк. Працює спільна робоча група, яка здійснює всі необхідні організаційні заходи.

Нині триває етап виготовлення детального плану території та доопрацьовується Концепція індустріального парку. Далі пакет документів передадуть до Мінекономіки, щоб об`єкт включили до спеціального Реєстру індустріальних парків. Після цього оголосять конкурс на обрання керуючої компанії.

– Це перший індустріальний парк на Чернігівщині, його площа – 60 гектарів. Він буде точкою зростання не лише для Менської ОТГ, а й для всієї області, – прокоментував Андрій Прокопенко.