Відомі діячі Чернігівської області - про "Слугу народу" | Події і коментарі

Відомі діячі Чернігівської області - про "Слугу народу"

Ігор Саченко, Чернігівська обласна федерація з баскетболу:

- Знаєте, є чимало першочергових задач у спорті, вирішенню яких я планую присвятити свій час. Банальна річ - взаємодія з Федераціями. Це досі дуже складно. Та й взагалі сфера фізичної культури і спорту вже давно вимагає реформування. Потрібно запускати ці процеси, щоб наші спортсмени, тренери не залежали від рішень органів місцевого самоврядування. Ми говоримо про галузеву дерегуляцію - як за прикладом медицини. Наша фізична культура і спорт дісталася нам у спадок від Радянського Союзу. Це вже пережиток минулого. Сучасність диктує інші вимоги. Швидкість реакцій, самостійність, незалежність. Саме тому та команда, яка нині очолює країну, вона не просто декларує зміни, вона їх робить! Ми у серпні у Чернігові відкрили відділення баскетболу у Школі вищої спортивної майстерності, це дозволить команді Першої ліги БК "Чернігів" почувати себе впевнено, мати ігрову практику.

 

 

Сергій Берестовий, підприємець, Чернігів:

- Я планую балотуватися до Чернігівської міської ради. Моя думка - у владі повинні бути ті люди, які розуміють процеси, функціонал, раціональне використання ресурсів. Люди повинні бачити на місцях тих депутатів, які дійсно у своєму житті щось роблять, щось збудували, інвестували тощо. Ось це основа громади. Я людина з бізнесу і все життя займаюся ефективністю процесів, вважаю доречним підтримати ті починання, які Президент України хоче запровадити на місцях. Як виборець, який живе у Чернігові, який ходить цими вулицями - я за прозорість, відкритість, чесність та сплачені податки. Така моя думка.

 

 

Олександр Шаманський з Бобровиці:

– Це мій не перший похід у депутати обласної ради. Я розумію, що на рівні обласної ради вирішується багато питань, які впливатимуть і на розвиток області, і на бюджетні надходження. Крім того, хочеться допомогти нашим районам у фінансуванні. Тому й вирішив іти знову в депутати. А «Слуга народу» – це партія до душі, дуже подобається вектор на зміну політики. Ми бачимо, як зараз змінюється країні. Тому душею і серцем хочеться допомогти владі реалізувати ці зміни.

 

 

Олександр Шевчик, голова Холминської об’єднаної громади:

– Я балотуватимусь на посаду селищного голови Холминської об’єднаної територіальної громади. Якщо мені випала така честь іти на вибори саме за підтримки партії «Слуга народу», то маю використати всі можливості для вирішення проблем нашої громади. Бачу в цій команді великі перспективи, саме тому з вдячністю прийняв пропозицію працювати спільно.