COVID-19 на Чернігівщині за добу : нових випадків менше | Події і коментарі

COVID-19 на Чернігівщині за добу : нових випадків менше

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 30 вересня в області зафіксовано 29 нових випадків COVID-19, інформує сайт облдержадміністрації. 

Захворювання виявили у 16 чернігівців та восьми жителів Чернігівського району. По одному випадку зафіксовано у Варвинському, Корюківському, Куликівському, Прилуцькому, Ріпкинському районах. З них вісім хворих перебуває на госпіталізації.

За минулу добу повідомлено про три летальні випадки. Від COVID-19 померли 72-річна жителька Чернігова та дві жінки з Ніжина, 60-ти та 84-х років. Усі вони мали супутні патології, які ускладнили перебіг хвороби. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.

За минулу добу тестування підтвердили відсутність захворювання у 34 осіб, яким діагностували COVID-19. Одужали четверо жителів Носівського району, по одному – у Городнянському і Менському, по два – у Прилуцькому та Сновському, троє у Чернігівському районі та стільки ж у Прилуках. Одужали дев'ятеро чернігівців та стільки ж ніжинців. З них 8 осіб лікувались у закладах охорони здоров’я.

Загалом на Чернігівщині 4156 випадків інфікування COVID-19, з них:
– 2107 пацієнтів одужало;
– 1740 — лікується амбулаторно;
– 220 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 75 летальних випадків;
– 14 померлих осіб із супутнім діагнозом COVID-19.
Загалом в області 1960 активний випадок коронавірусної інфекції.
За минулу добу в обласному лабораторному центрі проведено 284 ПЛР-досліджень. 545 ІФА-тестів провели заклади охорони здоров’я області.