“Українська стратегія Гройсмана” проходить до ВР з рейтингом 6,2% | Події і коментарі

“Українська стратегія Гройсмана” проходить до ВР з рейтингом 6,2%

Політична партія “Українська Стратегія Гройсмана” впевнено входить в число політичних сил, які в разі проведення виборів до Верховної Ради, проходить до Парламенту6,2% виборців, які визначилися з вибором, підтримують “Українську стратегію Гройсмана”.

Такі результати в рамках соціологічного дослідження “Про ставлення українців до загрози повномасштабної війни і способи подолання безпекової кризи” оприлюднила компанія SOCIS.

Якби вибори до Верховної Ради відбувались найближчої неділі, то результати партій були б такі: за «Європейську Солідарність» 23,2%, партія «Слуга народу» має 16,2%, ОПЖЗ 10,7%, «Батьківщина» 10%, «Розумна політика» 8,5%, «Сила і Честь» 7,1%, «Наші» 6,3%, «Українська стратегія Гройсмана» 6,2%.

Решта партій мають менші результати.

57,4% опитаних не хочуть, щоб Володимир Зеленський і партія «Слуга народу» продовжували керувати країною після наступних виборів. 17,8% готові дати владі другий шанс.

Довідково: Опитування відбувалося 11-16 лютого серед громадян, які старші за 18 років. Опитування не проводилось в окупованому Криму та на непідконтрольній українській владі частині Донецької та Луганської областей. Загалом було опитано 2 тис. респондентів. Метод дослідження: телефонне інтерв’ю САТІ з використанням планшетів. Статистична похибка – 2,4%.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігівському онкоцентрі обшуки: ситуацію прокоментував колишній очільник Шень.