Причини повільного інтернету | Події і коментарі

Причини повільного інтернету

У наші дні багато людей скаржаться на повільне завантаження веб-сайтів, інтернет-сторінок, повільне завантаження тощо, але найчастіше вину за це покладають на інтернет-мережу конкретного користувача. Хоча іноді це може бути правдою, це не зовсім провина вашого інтернет-провайдера. Цій проблемі може бути інше пояснення, тому вам слід припинити звинувачувати свого інтернет-провайдера.

Причина постійного зниження швидкості Інтернету пов'язана зі значним збільшенням в Інтернеті веб-сайтів, що містять великі зображення, відео, вбудований контент, коди та інші речі. Вважається, що цей важкий вміст є основним фактором уповільнення часу завантаження Інтернету. Навіть легкі ігри казино можуть дуже важко завантажуватися.

Звичайно, нові технології мегабайт за мегабайтом компенсують це явище, дозволяючи нам швидше завантажувати файли за допомогою програми VPN Download та підключатися до Інтернету через бездротові мережі 4G.

Нижче наведено найчастіші причини повільної роботи деяких веб-сайтів в Інтернеті.

Неоптимізовані зображення

Великі мегабайти неоптимізованих зображень – один із головних винуватців повільного Інтернету. Хоча повнорозмірні зображення виглядають круто, вони споживають багато пропускної спроможності, що призводить до уповільнення роботи сайту. Ми всі повинні зробити свій внесок у прискорення роботи Інтернету, витративши час на зміну розмірів зображень, які ми завантажуємо на свої сайти та блоги. Ви повинні редагувати зображення, знайшовши функцію, яка дозволяє редагувати його висоту та ширину. Не забудьте пропорційно змінити масштаб зображення, щоб воно не виглядало розтягнутим.

Занадто багато яскравої реклами

Ще однією причиною повільної роботи деяких сайтів є миготлива реклама, так як вона уповільнює швидкість, створюючи поганий користувальницький досвід. Чудернацькі та помітні оголошення не завжди радують, коли ви намагаєтеся збільшити швидкість. Щоб зробити перегляд сайтів більш плавним та менш відволікаючим, ви можете завантажити блокувальник реклами на свій телефон та комп'ютер, щоб зупинити непотрібну рекламу. Це покращить роботу вашого Інтернету.

Зовнішні вбудовані медіа

Ще одна серйозна проблема, яка засмічує веб-сайти та загалом уповільнює роботу Інтернету, - це використання зовнішніх медіа. Вбудовування відео та слайд-шоу на сайти уповільнює швидкість завантаження сайту. Краще розміщувати весь контент на власному сервері, а ще краще – намагатися не вбудовувати чужі відео та контент на свій сайт.

Існують інші причини повільної роботи Інтернету, крім веб-сайтів, такі як тип браузера, перевантаження мережі та кількість інших відкритих вкладок.

Однак, якщо ви блогер або ведете свій сайт або бізнес-сторінку, буде краще, якщо ви очистите свій сайт і підвищите його швидкість. Не ризикуйте, адже чим повільніше завантажується веб-сторінка, тим більша ймовірність того, що ваша аудиторія та споживачі підуть із сайту вашого конкурента.

Нижче наведено контрольний список того, як підвищити швидкість вашого сайту:

  • Змінити розмір зображень.

  • Зменште якість зображення.

  • Змініть формат зображення.

  • Видаліть або зменшити кількість яскравої реклами.

  • Зменште кількість медіафайлів, вбудованих з інших джерел.

  • Зберігайте медіа на власному сервері (серверах).

Багато людей не знають, який ефект може зробити просте переміщення ближче до маршрутизатора. Подумайте про це хоча б хвилину і все стане зрозуміло. Вашому сигналу доводиться проходити через стіни, двері та, можливо, навіть підлогу. Кожен із цих елементів трохи уповільнюватиме роботу. Занадто багато цих елементів – і сигналу не буде взагалі. Десь посередині між ними ви отримаєте повільний сигнал.

Перше, що потрібно зробити, це завжди заходити до кімнати з маршрутизатором і дивитися, чи не прискориться все чарівним чином. Якщо це так, можливо, настав час подумати про придбання нового маршрутизатора.

Використовуючи ці кроки, ви з більшою ймовірністю збільшите кількість переглядів і потенційно отримаєте більше потенційних клієнтів, що підвищить перспективи вашого бізнесу.

Один з найкращих кроків у цьому напрямку - визначити, що є причиною уповільнення роботи вашого сайту, і вжити заходів щодо її усунення, дотримуючись цих порад.

*На правах реклами