Забеспечити літнім людям гідну пенсію | Обіцянка політика Ляшко Олег Валерійович | Події і коментарі
Понеділок, 28 вересня 2020, 00:04
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися
Ляшко Олег Валерійович

Ляшко Олег Валерійович

Народився в Чернігові. В 1998 році закінчив юридичний факультет Харківського державного педагогічного університету ім.Г.Сковороди.

1990-1992 — кореспондент, завідувач відділом редакції газети «Молода гвардія» (Київ).

1992-1995 — редактор газети «Комерційні вісті» Міністерства зовнішньоекономічних зв'язків України.

1995-1996 — редактор додатка «Політика» газети «Правда України».

З серпня 1996-го — головний редактор газети «Політика». У 1999 році видання було закрито рішенням Московського райсуду Києва «за розголошення державної таємниці».

2000-2006 — головний редактор газети «Свобода» (ЗАТ «Редакція газети „Політика“»).

2006-2007 — народний депутат України V скликання від Блоку Юлії Тимошенко (№ 26 у виборчому списку). Голова підкомітету з питань організації роботи Верховної Ради Комітету ВР з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності ВР.

З листопада 2007 року — народний депутат України VI скликання від БЮТ (№ 29 у списку). З липня 2009 року заступник голови Комітету ВР з питань бюджету. Голова Тимчасової слідчої комісії ВР з розслідування можливих фактів порушення законодавства у сфері майнових, земельних, фінансових та інших відносин міським головою Харкова Михайлом Добкіним і секретарем Харківської міськради Геннадієм Кернесом.
19 жовтня 2010 року був виключений з фракції БЮТ

О. Ляшко неодноразово мав справу з українськими судами. Про перший серйозний досвід такого роду різні джерела повідомляють без прив'язки до журналістської діяльності. У 1994-му його заарештували і в тому ж році судили за кількома статтями КК України — в тому числі, за розкрадання державного та колективного майна у великих розмірах, самовільне присвоєння влади і т. д. Вирок — шість років з конфіскацією майна. Через рік був звільнений за амністією, а в 1998-му судимість було достроково погашено.

У 2001 році О. Ляшко був засуджений умовно вже за професійну діяльність. Кілька його матеріалів кінця 1990-х про колишнього в. о. віце-прем'єра Василя Дурдинця вітчизняна Феміда визнала наклепом. А в серпні Європейський суд з прав людини в Страсбурзі у справі «Ляшко проти України» віддав перевагу першому, визнавши ущемлення права журналіста на свободу слова. Власне, і в політику Ляшко потрапив, позиціонуючи себе журналістом-розслідувачем, борцем за свободу слова й проти корупції та свавілля чиновників.

У розпал «коаліціади-2006», будучи вже нардепом, О. Ляшко заявив про те, що хтось передав йому можливі докази про дачу хабара лідеру Соцпартії Олександру Морозу за входження СПУ в коаліцію з Партією регіонів. Пізніше суд за позовом спікера парламенту визнав розповсюджені «бютівцем» відомості недостовірними і зобов'язав їх спростувати.

Незважаючи на те, що за офіційною версію виключення Олега Ляшка із фракції "БЮТ" було "за співпрацю з коаліцією більшості, зокрема, за голосування за зміни до Конституції, закон про Кабінет Міністрів та регламент Верховної Ради України", неофіціально його пов'язують с оприлюдненням в Інтернеті відео допиту Олега Ляшка від 15 вересня 1993 року – так званий сексуальней скандал.

Забеспечити літнім людям гідну пенсію

З передвиборчої програми кандидата у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі №208 Олега Ляшка

Статус обіцянки: В процесі
Пояснення:

Олегя Ляшко 26 лютого 2013 року зареэстрував Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" щодо перерахунку пенсій працюючим пенсіонерам


На думку депутата прийняття цього проекту Закону сприятиме осучасненню пенсій працюючих пенсіонерів при їх перерахунку та усуненню різниці в розмірах пенсій, залежно від порядку використання показника середньої заробітної плати.

Також політик вніс на розгляд ВР ще один   Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" щодо перерахунку пенсій працюючим пенсіонерам

Також депутат вніс Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус" (щодо безоплатної заміни водійського посвідчення старого зразка для громадян пенсійного віку)

Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів