Нова цільова програма розвитку села до 2020 року | Обіцянка політика Рибаков Ігор Олександрович | Події і коментарі
П'ятниця, 25 вересня 2020, 19:54
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися
Рибаков Ігор Олександрович

Рибаков Ігор Олександрович

Рибаков Ігор Олександрович

Народився 14 серпня 1976 року в родині військовослужбовця в німецькому місті Веймар. Після непростого життя по різноманітних гарнізонах, родина Рибакових переїхала до м.Одеси.

Батько політика – Олександр Іванович (1952 р.н.), заслужений лікар України, військовий пенсіонер; мама – Лариса Михайлівна (1952 р.н.), медик, за фахом провізор, нині на пенсії.

В 1995 році Ігор Рибаков закінчив Одеський автодорожній технікум з відзнакою, по спеціальності “технік-механік”. Пізніше – Одеський державний політехнічний університет по спеціальності “автомобілі та автомобільне господарство” (2001), Харківський національний університет внутрішніх справ з відзнакою (2009), магістр права.
Трудова діяльність
Ще в студентські роки створив підприємство в м. Одесі, ставши за короткий час вельми заможною людиною.

 2004 року  Ігоря Рибакова розпочинає свою політичну кар’єру, спершу ставши помічником – консультантом народного депутата України, а у 2006 році був обраний народним депутатом України.

У березні 2005 року Ігор Рибаков створив громадську організацію “Народна ініціатива – Проект “Автопробіг”. У тому ж році створив Благодійний фонд “Місія Милосердя”, ставши його почесним президентом.

Навесні 2007-го склав депутатський мандат заради ініційованого дострокового розпуску Верховної Ради V скликання.

Восени 2007 року, у результаті позачергових парламентських виборів, знову обраний народним депутатом за списком БЮТ. Протягом обох скликань входить до парламентського Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.

В парламенті V та VІ скликань ініціював створення Міжфракційного депутатського об’єднання “Контрабанді – СТОП”. В своїх інтерв’ю вітчизняним ЗМІ Рибаков зазначав, що він, як голова Міжфракційного об’єднання, “оголосив війну митникам-корупціонерам”, а об’єднання “проводить велику роботу по боротьбі з контрабандними проявами, по наповненню держбюджету за рахунок відповідних митних платежів…”

В червні 2008-го Ігор Рибаков заявив про свій вихід зі складу парламентської коаліції. Свій крок депутат пояснив небажанням миритися з тим, що тодішня парламентська коаліція “створила “дах” над тіньовими, корупційними схемами розкрадання держави”.

У вересні 2010 року Ігор Олександрович створив та очолив нову депутатську групу “РЕФОРМИ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО”, яка, по суті, стала шостою фракцією українського парламенту. 16 лютого 2011 року фракцію “РЕФОРМИ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО” офіційно зареєстровано у Верховній Раді України. До складу фракції ввійшли 20 народних депутатів.

Нова цільова програма розвитку села до 2020 року

Мною розробляється нова цільова програма розвитку села до 2020 року, котра чітко передбачає підвищення соціальних стандартів, а також визначає пріоритети розвитку сільськогосподарської галузі з урахуванням регіональних особливостей. Окремим завданням є підвищення рівня зайнятості у сільській місцевості, котре відбуватиметься, в тому числі, за рахунок розвитку малого та середнього підприємництва. Державна підтримка надаватиметься підприємствам побутової сфери, обслуговуючим та виробничим кооперативам.   (з офіційної передвиборчої програми депутата)

Статус обіцянки: В процесі
Пояснення:

 Детутатом було внесено Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо визначення зрошувальних земель та розміру орендної плати), який можна вважати частиною  цільової програма розвитку села

Також депутат долучився до розробки Проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення зайнятості сільського населення та утримання соціальної сфери села)

Законопроект розроблено з метою збереження українського села шляхом працевлаштування населення сільської місцевості, наповнення місцевих бюджетів та відродження соціальної сфери села. Основне завдання законопроекту – створення передумов для відповідальності землекористувачів за тих людей, які живуть на землі та обробляють її.

Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів