Реконструкція автомобільних доріг з твердим покриттям до усіх населених пунктів районів округу. Список | Обіцянка політика Рибаков Ігор Олександрович | Події і коментарі
Вівторок, 11 грудня 2018, 00:14
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися
Рибаков Ігор Олександрович

Рибаков Ігор Олександрович

Рибаков Ігор Олександрович

Народився 14 серпня 1976 року в родині військовослужбовця в німецькому місті Веймар. Після непростого життя по різноманітних гарнізонах, родина Рибакових переїхала до м.Одеси.

Батько політика – Олександр Іванович (1952 р.н.), заслужений лікар України, військовий пенсіонер; мама – Лариса Михайлівна (1952 р.н.), медик, за фахом провізор, нині на пенсії.

В 1995 році Ігор Рибаков закінчив Одеський автодорожній технікум з відзнакою, по спеціальності “технік-механік”. Пізніше – Одеський державний політехнічний університет по спеціальності “автомобілі та автомобільне господарство” (2001), Харківський національний університет внутрішніх справ з відзнакою (2009), магістр права.
Трудова діяльність
Ще в студентські роки створив підприємство в м. Одесі, ставши за короткий час вельми заможною людиною.

 2004 року  Ігоря Рибакова розпочинає свою політичну кар’єру, спершу ставши помічником – консультантом народного депутата України, а у 2006 році був обраний народним депутатом України.

У березні 2005 року Ігор Рибаков створив громадську організацію “Народна ініціатива – Проект “Автопробіг”. У тому ж році створив Благодійний фонд “Місія Милосердя”, ставши його почесним президентом.

Навесні 2007-го склав депутатський мандат заради ініційованого дострокового розпуску Верховної Ради V скликання.

Восени 2007 року, у результаті позачергових парламентських виборів, знову обраний народним депутатом за списком БЮТ. Протягом обох скликань входить до парламентського Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.

В парламенті V та VІ скликань ініціював створення Міжфракційного депутатського об’єднання “Контрабанді – СТОП”. В своїх інтерв’ю вітчизняним ЗМІ Рибаков зазначав, що він, як голова Міжфракційного об’єднання, “оголосив війну митникам-корупціонерам”, а об’єднання “проводить велику роботу по боротьбі з контрабандними проявами, по наповненню держбюджету за рахунок відповідних митних платежів…”

В червні 2008-го Ігор Рибаков заявив про свій вихід зі складу парламентської коаліції. Свій крок депутат пояснив небажанням миритися з тим, що тодішня парламентська коаліція “створила “дах” над тіньовими, корупційними схемами розкрадання держави”.

У вересні 2010 року Ігор Олександрович створив та очолив нову депутатську групу “РЕФОРМИ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО”, яка, по суті, стала шостою фракцією українського парламенту. 16 лютого 2011 року фракцію “РЕФОРМИ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО” офіційно зареєстровано у Верховній Раді України. До складу фракції ввійшли 20 народних депутатів.

Реконструкція автомобільних доріг з твердим покриттям до усіх населених пунктів районів округу. Список

Окрема програма спрямована на забезпечення розвитку транспортного сполучення та удосконалення маршрутів регулярних перевезень, що передбачатиме будівництво та реконструкцію автомобільних доріг з твердим покриттям до усіх населених пунктів районів округу. В першу чергу це дороги у Корюківському (с.Охрамієвичі-с.Перелюб – с.Прибинь – с.Шишківка), Городнянському (від с.Конотоп до с.Смяч), Щорському (до с.Гута Студенецька) райнах. Будуть вжиті додаткові заходи до реконструкції автодороги Чернігів – Мена- Сосниця – Гремяч.

(з передвиборчої листівки «Разом зможемо більше» Програма кандидата у народні депутати Ігоря Рибакова». Друк ФОП О.В.Зубаненко, відповідальний за друк Т.В. Іванова)

 

 

Статус обіцянки: Не виконано
Пояснення:

Фактів, які б підтверджували кроки по виконанню обіцянки не зафіксовано

Гість Микола Петрович 2013-07-19 11:08:36   Оцінок:
0

Рибаков - зрадник України!

Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів