Дубіль Валерій Олександрович
Біографічні дані
Дубіль Валерій Олександрович
Народився 26 вересня 1973 року в м. Червоноград Львівської області.
Виріс у місті Прилуки Чернігівської області.
Одружений, батько чотирьох дітей.
Освіта – вища економічна: у 2004 році отримав кваліфікацію магістра в галузі економіки, підприємництва і маркетингу в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана.
Після закінчення медичного училища, з 1992 року, Валерій Дубіль кілька років працював фельдшером приймального відділення Прилуцької міської центральної лікарні. Саме тому, створений ним благодійний фонд «Європа» з 2000 року систематично матеріально підтримує лікарні, дитячі будинки, сільські фельдшерсько-акушерські пункти Чернігівщини. В кожному медичному закладі Чернігівщини є новітнє лікувально-діагностичне обладнання завдяки Валерію Дубілю.
Валерій Дубіль допомагає закладам освіти, культури, сприяє центрам дитячої творчості та фінансово підтримує обдаровану молодь. Завдяки його благодійному фонду, в Прилуках з 2002 року існує дитячо-юнацька спортивна школа «Європа», вихованці якої визнані на міжнародному рівні.
Сьогодні Валерій Дубіль є відомим на Чернігівщині благодійником – меценатом, за що визнаний громадою Прилук Почесним громадянином міста. Маючи глибокі православні переконання, Валерій Дубіль витрачає значну частину власних коштів, зароблених з 1995 року підприємницькою діяльністю, на доброчинність.
Свою громадсько-політичну діяльність Валерій Дубіль розпочав в 1998 році депутатом Прилуцької міської ради. У 2002 році балотувався кандидатом у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі №210 Чернігівської області.
З 2006 року по 2007 рік був депутатом Дніпровської районної ради міста Києва.
В 2008 році обраний до Верховної Ради України. Член комітету Верховної ради України з питань податкової та митної політики, секретар групи з міжпарламентських зв’язків з Султаном Оман.
2012 році обраний до Верховної Ради України по 205 в.о. від партії "Батьківщина"
Витрати на утримання органів влади буде скорочено вдвічі
За участю депутата було підготовлено Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2013 рік» (щодо скорочення державних витрат споживання та збільшення соціальних виплат) №2125 від 29 січня 2013 року. Співавторами є народні депутати Арсеній Яценюк та Андрій Пишний.
Законопроектом передбачається перерозподілити видатки Державного бюджету на 2013 рік, скоротивши найбільш невиправдані видатки на
утримання органів державної влади до рівня 2009 року та передання
на приватизацію всіх об'єктів майна у розпорядженні ВР та ДУС, окрім робочих приміщень у місті Києві. У результаті вивільняється більше 14,5 млрд. грн., які планується перерозподілити на фінансування деяких найбільш вразливих соціальних статей. Так, на соціальні потреби, більше одного мільярда гривень додатково отримає Міністерство соціальної політики. Отримають додаткове фінансування такі соціальні програми першочергової важливості, як заходи із соціальної, трудової та професійної реабілітації інвалідів (збільшення на 96 % у порівнянні до затверджених витрат 2013 року), санаторно-курортне лікування ветеранів війни та прирівняних до них осіб (збільшення на 76 %), одноразові виплати жінкам, яким присвоєно почесне звання України «Мати–героїня», одноразова матеріальна допомога інвалідам та непрацюючим малозабезпеченим особам (збільшення виплат на 19 %), будівництво (придбання) житла для інвалідів за зором та слухом (відновлення фінансування програми, яку було вилучено у 2013 році). Видатки Міністерства охорони здоров’я зростуть на 19,1 %. Серед них, першочергової важливості збільшення видатків на фінансування програм з протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу. Також планується збільшити на 25% фінансування Міністерства оборони України з метою забезпечення потреб національної безпеки. Передбачається зменшити граничний обсяг дефіциту державного бюджету на 3 млрд. грн., включаючи зменшення дефіциту загального фонду державного бюджету на 2 млрд. грн. та спеціального фонду - на 1 млрд. грн.
З відповіді на інформаційний запит ЧОЦ "Ініціатива" щодо перших 100 днів роботи депутата у Верховні Раді сьомого скликання
(Оновити зображення коду)