Створення на території лісопарку Ялівщиина в м.Черрнігові Регіонально-ландшафтного парку | Обіцянка політика Дубіль Валерій Олександрович | Події і коментарі
Четвер, 22 лютого 2024, 22:06
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися
Дубіль Валерій Олександрович

Дубіль Валерій Олександрович

Біографічні дані

Дубіль Валерій Олександрович

Народився 26 вересня 1973 року в м. Червоноград Львівської області.

Виріс у місті Прилуки Чернігівської області.

Одружений, батько чотирьох дітей.

Освіта – вища економічна: у 2004 році отримав кваліфікацію магістра в галузі економіки, підприємництва і маркетингу в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана.

Після закінчення медичного училища, з 1992 року, Валерій Дубіль кілька років працював фельдшером приймального відділення  Прилуцької міської центральної  лікарні. Саме тому, створений ним благодійний фонд «Європа» з 2000 року систематично матеріально підтримує лікарні, дитячі будинки, сільські фельдшерсько-акушерські пункти Чернігівщини. В кожному медичному закладі Чернігівщини є новітнє лікувально-діагностичне обладнання завдяки Валерію Дубілю.

Валерій Дубіль допомагає закладам освіти, культури, сприяє центрам дитячої творчості та фінансово підтримує обдаровану молодь. Завдяки його благодійному фонду, в Прилуках з 2002 року існує дитячо-юнацька спортивна школа «Європа», вихованці якої визнані на міжнародному рівні.

Сьогодні Валерій Дубіль є відомим на Чернігівщині благодійником – меценатом, за що визнаний громадою Прилук Почесним громадянином міста. Маючи глибокі православні переконання, Валерій Дубіль витрачає  значну частину власних коштів, зароблених з 1995 року підприємницькою діяльністю, на доброчинність.

Свою громадсько-політичну діяльність Валерій Дубіль розпочав в 1998 році депутатом Прилуцької міської ради. У 2002 році балотувався кандидатом у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі №210 Чернігівської області.

З 2006 року по 2007 рік був депутатом Дніпровської районної ради міста Києва.

В 2008 році обраний до Верховної Ради України. Член комітету Верховної ради України з питань податкової та митної політики, секретар групи з міжпарламентських зв’язків з Султаном Оман.

2012 році обраний до Верховної Ради України по 205 в.о. від партії "Батьківщина"

Створення на території лісопарку Ялівщиина в м.Черрнігові Регіонально-ландшафтного парку

Створення на території лісопарку Ялівщиина в м.Черрнігові Регіонально-ландшафтного парку

Обіцянки пов’язані з РЛП:

-          Збір підписів та подання колективної скарги до прокуратури за нецільове витрачання бюджетних коштів щодо замовлення міською радою в інституті «Діпромісто» плану створення лісопарку

-          Укладання поіменного списку всіх лобістів знищення Ялівщини

-          Акція «Стрічка Ялівщиини» - проведення пікетів по всіх містах України силами об’єднаної опозиції та громадських організацій: «Ялівщина –символ громадянського спротиву свавіллю влади»

-          Проведення референдуму щодо  надання Ялівщині статусу РЛП

-          Внесення на розгляд міської ради проекту створення на території Ялівщини Регіонального ландшафтного парку 

 

(Інформаційний бюлетень народного депутата України Валерія Дубіля, № 17, липень 2012 року; № 21, серпень 2012; )

Статус обіцянки: Виконано
Пояснення:

 Під час сесії Чернігівської обласної ради 28 березня 2014 року за поданням фракції "Батьківщина"  депутати створили регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» площею 168,7 га. Його утворено за рахунок земель запасу комунальної власності Чернігівської міської ради без їх вилучення з метою розширення мережі об’єктів і територій природно-заповідного фонду області. При цьому було враховано наукову, історичну, освітню і рекреаційну цінність природних комплексів і ландшафтів та значну роль «Ялівщини» у підтриманні природного режиму м. Чернігова. Прийняття такого рішення є необхідним для збереження і відтворення цінних природних комплексів, генофонду рослинного і тваринного світу

Черговим рішенням обласна рада також доручила обласній державній адміністрації спільно з постійною комісією обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів до кінця 2014 року визначитись щодо підпорядкування та фінансування регіонального ландшафтного парку «Ялівщина».


Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів