Прожитковий мінімум і мінімальну заробітну плату буде доведено до 2400 грн | Обіцянка політика Дубіль Валерій Олександрович | Події і коментарі
Субота, 09 грудня 2023, 19:13
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися
Дубіль Валерій Олександрович

Дубіль Валерій Олександрович

Біографічні дані

Дубіль Валерій Олександрович

Народився 26 вересня 1973 року в м. Червоноград Львівської області.

Виріс у місті Прилуки Чернігівської області.

Одружений, батько чотирьох дітей.

Освіта – вища економічна: у 2004 році отримав кваліфікацію магістра в галузі економіки, підприємництва і маркетингу в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана.

Після закінчення медичного училища, з 1992 року, Валерій Дубіль кілька років працював фельдшером приймального відділення  Прилуцької міської центральної  лікарні. Саме тому, створений ним благодійний фонд «Європа» з 2000 року систематично матеріально підтримує лікарні, дитячі будинки, сільські фельдшерсько-акушерські пункти Чернігівщини. В кожному медичному закладі Чернігівщини є новітнє лікувально-діагностичне обладнання завдяки Валерію Дубілю.

Валерій Дубіль допомагає закладам освіти, культури, сприяє центрам дитячої творчості та фінансово підтримує обдаровану молодь. Завдяки його благодійному фонду, в Прилуках з 2002 року існує дитячо-юнацька спортивна школа «Європа», вихованці якої визнані на міжнародному рівні.

Сьогодні Валерій Дубіль є відомим на Чернігівщині благодійником – меценатом, за що визнаний громадою Прилук Почесним громадянином міста. Маючи глибокі православні переконання, Валерій Дубіль витрачає  значну частину власних коштів, зароблених з 1995 року підприємницькою діяльністю, на доброчинність.

Свою громадсько-політичну діяльність Валерій Дубіль розпочав в 1998 році депутатом Прилуцької міської ради. У 2002 році балотувався кандидатом у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі №210 Чернігівської області.

З 2006 року по 2007 рік був депутатом Дніпровської районної ради міста Києва.

В 2008 році обраний до Верховної Ради України. Член комітету Верховної ради України з питань податкової та митної політики, секретар групи з міжпарламентських зв’язків з Султаном Оман.

2012 році обраний до Верховної Ради України по 205 в.о. від партії "Батьківщина"

Прожитковий мінімум і мінімальну заробітну плату буде доведено до 2400 грн

Прожитковий мінімум і мінімальну заробітну плату буде доведено до 2400 грн., зарплату бюджетникам підвищено щонайменше вдвічі

Статус обіцянки: В процесі
Пояснення:

За участі депутата підготовлено два проекти закону, які зареєстровані у ВР

Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про освіту» (щодо збільшення розміру пенсійного забезпечення педагогічних працівників та встановлення додаткових державних гарантій педагогічним та науково-педагогічним працівникам) №1124 від 19 грудня 2012 року. Співавторами є народні депутати Андрій Павловський та Олександр Дубовой.

Законопроектом передбачається посилення соціального захисту педагогічних та науково-педагогічних працівників, зокрема призначення і виплата пенсії педагогічним та науково-педагогічним працівникам в розмірі 80 відсотків від суми заробітної плати педагогічного працівника; збільшення щомісячних надбавок педагогічним та науково-педагогічним працівникам за вислугу років у відсотках до посадового окладу (понад 3 роки – 20%, понад 10 років – 30%, понад 20 років – 50%), щодо встановлення мінімального розміру щорічної допомоги на оздоровлення (не менше трьох прожиткових мінімумів) та щодо розміру щорічної матеріальної допомоги (два прожиткових мінімуми), а також щодо розширення кола тих працівників, яких може бути звільнено від оплати за користування житлом з опаленням і освітленням.

  Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо підвищення розміру соціальних стандартів і гарантій та відновлення соціального захисту громадян) №1251 від 11 січня 2013 року. Співавторами є народні депутати Олександр Турчинов та Андрій Павловський.

Законопроектом передбачено внесення змін до Закону України про Державний бюджет на 2013 рік, встановивши нові (підвищенні) розміри прожиткового мінімуму (з 1 квітня - 2432 гривні, з 1 липня – 2554 гривні, з 1 жовтня – 2682 гривні) та мінімальної заробітної плати (з 1 квітня – 2520 гривень, з 1 липня – 2646 гривень, з 1 жовтня – 2760 гривень). Пропонується вилучити частину 4 Прикінцевих положень Закону, яка надає можливість Кабінету Міністрів України, всупереч нормам Конституції України, самостійно визначати розміри та встановлювати порядок виплати пільг, компенсацій, інших соціальних виплат окремим категоріям громадян. Також запропоновано визначити, що витрати за харчування дитини у державному та комунальному дошкільному навчальному закладі здійснюється за рахунок коштів держбюджету.

Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів